ПРО НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО ТА СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ

Дата: 17.02.2022 10:04

Особливості надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу передбачені пунктом 31 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373.

Пільга надається за місцем реєстрації або фактичного проживання (за умови перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги) на підставі:

- заяви;

- довідки про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі;

- довідки щодо придбання твердого палива і скрапленого газу на пільгових умовах за попереднім зареєстрованим місцем проживання (для пільговиків, які змінили реєстрацію місця проживання з вибуттям за межі району (міста)).

З 1 січня 2022 року, заяви приймаються безпосередньо в територіальній громаді:

- відділом ЦНАП Устинівської селищної ради;

- уповноваженими особами старостинських округів.

Сума пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу розраховується, виходячи з розміру пільгової знижки, з урахуванням мінімальних норм забезпечення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг - відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік.

У 2022 році граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу складають :

3310,96 грн. за одну тонну твердого палива та 331,09 грн. за один балон скрапленого газу.

Тверде паливо, грн

Скраплений газ, грн

Особи з інвалідністю внаслідок війни

3310,96