Визволення Устинівщини від німецько-фашистських загарбників

Дата: 13.03.2022 08:59

78 років тому, в березневі дні 1944 року, землі Устинівщини було звільнено від німецько-фашистської окупації, але й сьогодні ми з вдячністю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.Фото без опису

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших дідів і прадідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

Цьогоріч це свято наповнилося новим змістом, адже українці знову боронять власну державу від російського агресора, і ми як ніхто розуміємо тих, хто свого часу виганяв окупантів з рідної землі.

Щиро бажаю усім нам бути згуртованими та єдиними у спільній меті – перемогти ворога та відбудувати країну. І наш народ, сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості, обов’язково виборе мир і свободу для України.

Слава Україні! Героям слава!