Заходи щодо контролю за ціновою ситуацією в Устинівській селищній територіальній громаді

Дата: 18.03.2022 11:07

Розпорядженням селищного голови від 16.03.2022  року № 40-р утворено селищну робочу групу з контролю за ціновою ситуацією в Устинівській селищній територіальній громаді на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне. Основним завданням робочої групи є моніторинг цін у закладах торгівлі.

У разі виявлення значного та  необґрунтованого підвищення цін робочою групою  будуть направлені відповідні матеріали  до  ГУ  Держпродспоживслужби у Кіровоградській області  та Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в області для відповідного реагування.

Закликаємо  суб’єкти  господарювання  не здійснювати необґрунтовані надбавки на товари, що мають істотну соціальну значущість!Фото без опису