Новий розділ "Довідника безбар`єрності "

Дата: 01.04.2022 15:05

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо, в ″Довіднику безбарєрності″ зявився розділ, який презентувала дружина Президента України Олена Зеленська. Відтепер Довідник відповідатиме на такі питання, як допомогти дитині в тривожній ситуації, подбати про неї в укритті, як розповісти про втрату рідної людини, як підтримати дитину в дорозі, як зареєструвати новонародженого під час війни, як допомогти дитині адаптуватися в тимчасовому житлі. Також оприлюднені теми щодо перетину кордону з дитиною до 18 років.

Крім цього, висвітлений блок, присвячений людям старшого віку: як заспокоїти таку людину під час обстрілів, переконати її спуститися в укриття, налаштувати переїхати в безпечне місце, як дістати ліки людині старшого віку. Також в розділі можна отримати відповіді на питання про те, як отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу після евакуації,  як надати першу допомогу людині, у якої стався напад епілепсії, як поводитись з людьми, які мають психічні порушення.

У блоці «У воєнний час» є конкретні відповіді на питання про те, що робити, якщо ви зустріли дезорієнтовану людину, як налагодити комфортний побут дитини з аутизмом на новому місці.

«Довідник» доступний за адресою: https://bf.in.ua, розділ «У воєнний час» – у правому верхньому кутку.

Інформація в ньому постійно оновлюватиметься відповідно до воєнних викликів