Вітаємо з професійним святом!

Дата: 17.04.2022 07:58

Щорічно, 17 квітня, своє професійне свято – День пожежної охорони, відзначають працівники усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які боряться із наслідками надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. На вас покладено нелегку та дуже почесну місію – захищати нас від вогняного лиха. Устинівська селищна рада, вітає всіх працівників 22 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області з професійним святом. Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Ви присвятили себе боротьбі з вогнем та готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Здоров’я і наснаги у вашій нелегкій професії!