Шановні устинівчани, дорогі захисники та ветерани Другої світової війни!

Дата: 08.05.2022 07:39

Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ця війна смерчем пройшла територією України, залишивши по собі зруйновані міста і села, смерті мільйонів українських солдатів та цивільного населення. Але наш мужній, героїчний народ не тільки переміг коричневу чуму нацизму, а й на своїх плечах виніс тягар післявоєнної відбудови країни.

Сьогоднішнє свято  Перемоги над нацизмом особливе, тому що колесо історії хочуть повернути назад вже інші нацисти – наші східні сусіди – росіяни. 24 лютого цього року вони розв’язали повномасштабну війну і вторглися на територію суверенної  України. Та наші мужні Збройні Сили , як і в ті далекі воєнні роки, зупинили рашистську навалу і дають гідну відсіч озброєній до зубів армії загарбників і мародерів.

Тож у ці світлі травневі дні згадуємо, вшановуємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні -  на блокпостах, на лініях оборони, у волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша Перемога.

Помолимося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців нашої непереможної Армії, мирних жителів України, які нині щодня відчувають загрозу смерті, за усіх, хто бажає перемоги і розквіту Україні.

Зігріємо душевним теплом родини, які втратили найдорожче – синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки.

Вітаю усіх земляків із Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі.

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова                                                         Ігор ПЕНЬКОВ