«Єврофест – 2022»

Дата: 25.05.2022 17:52

У місті Кропивницькому відбувся ІІ Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи «Єврофест – 2022» (заочний/онлайн формат) на тему: «Європа – наш спільний дім. Спільне сьогодення. Спільні цінності. Спільне  майбутнє». Учасниками якого стали близько 3000 осіб – представники 716 дитячих колективів з 19  областей України. В рамках фестивалю проводились конкурси в різних номінаціях: «Квіз країнами Європи», інтернет-мемів «Різні обличчя Європи»,  постерів «Європейське Майбутнє України»,  світлин – «Європа – наш спільний дім», коміксів «Європейські цінності в дії»,  відеопоезія.

Всеукраїнський фестиваль був наповнений позитивними, яскравими подіями, дружнім спілкуванням, корисними порадами та актуальними месенджами від компетентного журі, де діти отримали море емоцій та вражень від конкурсних програм фестивальних днів.  Активну участь в ньому взяли вихованці гуртків та учні закладів освіти Устинівської селищної територіальної громади.

За рішенням компетентного журі  перемогу здобули:

І місце в номінації відеопрезентація зайляна Дорошенко Аріна, вихованка хореографічного гуртка «Смайл» комунального закладу «Інгульське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» за роботу «Янголя» ( керівник, автор поезії та відео Довгенко Е.К.);

І місце в номінації постерів зайняла Бричка Анна, учениця 10 класу комунального закладу «Димитровське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» за роботу «Борці за майбутнє» (керівник Григор О.Г.);

ІІІ місце в номінації інтернет-меми зайняли Гладка Анна та Гриджук Аліна, вихованки хореографічного гуртка «Смайл» комунального закладу «Інгульське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ( керівник Довгенко Е.К.);

Команда євроклубу «Мрія» комунального закладу «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» у складі Пінчука Руслана, Задорожної Анастасії, Матьяш Анастасії, Дюкової Анастасії, Салтана Максима, Царенка Максима і керівника Пінчук Світлани здобули перемоги у номінації «Квіз країнами Європи» здобули:

ІІ місце в загальному заліку серед 40 команд підлітків та молоді зі всієї України;

ІІ місце командне місце у web-quest;

ІІІ місце в грі kahoot , яке для команди здобула Дюкова Анастасія.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо наступних гучних перемог, натхнення, успіхів і тріумфальних здобутків !!!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису