Шановний платнику податків!

Дата: 26.05.2022 10:49

Устинівською селищною радою постійно проводиться аналіз виконання дохідної частини бюджету, адже саме від своєчасності та обсягу його наповнення залежить виконання всіх соціальних гарантій жителів громади.

Воєнне вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого безумовно відобразилося як на фінансовій спроможності підприємців, бізнесу, так і на фактичних податкових надходженнях до державного та місцевих бюджетів.

Законами України було внесено ряд змін до Податкового та Бюджетного кодексів України, в тому числі щодо звільнення від сплати податків і зборів суб’єктів підприємницької діяльності, або відтермінування сплати для тих, хто не спроможний їх сплатити .

За умови воєнного стану кожна громада, і ми в тому числі, повинна забезпечувати свою життєдіяльність, що можливо лише при забезпеченні своєчасної повної сплати податків.

Шановні платники податків! Від вашої обов’язковості, відповідальності та своєчасності сплати податків до бюджету в повній мірі залежить забезпечення функціонування установ і закладів бюджетної сфери, комунальних підприємств, забезпечення базових потреб жителів громади.

Задля добробуту громади та  держави прошу вчасно сплачувати податки.

Дякую за розуміння та співпрацю кожному.Фото без опису

Селищний голова                                                Ігор ПЕНЬКОВ