Про грошову допомогу від ООН

Дата: 30.08.2022 15:49

29 та 30 серпня 2022 року на території Устинівської селищної територіальної громади працювали представники партнерської організації «Право на захист», які допомагають людям, яким довелося покинути свої домівки та свою батьківщину через загрозу для власного життя. Сьогодні на території України УВКБ ООН реалізує програму фінансової допомоги людям, які переміщені з різних регіонів України внаслідок військових дій.

Для отримання грошової допомоги УВКБ ООН, представники вищезгаданої організації, проводили реєстрацію переміщених осіб у спеціально захищеній базі.

Розмір такої допомоги становить 2220 грн. на місяць на 1 особу. Вона буде виплачуватися  одноразово – відразу за 3 місяці із розрахунку на кожного члена домогосподарства.