Шановні жителі громади!

Дата: 22.09.2022 17:16

Комунальне некомерційне підприємство «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради нагадує, що триває вакцинація населення Устинівської громади від коронавірусної хвороби COVID-19. Так, 22 вересня, пунктом щеплення було проведено 39 щеплень, із них: І-шу дозу отримали  2 особи, ІІ-гу дозу отримала  1 особа та ІІІ-тю дозу отримали  36 осіб.

Додатково повідомляємо, що з 15.09.-22.09.2022 року виявлено 6 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із них:

• 2 особи жителі смт Устинівка;
  • 4 особи жителі Устинівської громади інших населених пунктів.

Тож, шановна громадо, вакцинуйтесь! Вакцинація допоможе уникнути захворювання або полегшить перебіг хвороби.Фото без опису

Провакцинуватись можна у КНП «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щоденно з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00 год. Телефон для довідок 0978633272.