Дата: 28.09.2022 15:15

Церемонія прощання з Євгеном Мерзловим відбудеться 29 вересня на центральній площі смт Устинівка о 10 годині ранку.

Загиблого Героя зустрічаємо «живим коридором», який  формуємо по вулиці Гагаріна, в напрямку центру селища, до перехрестя з вулицею Ювілейною, в напрямку  площі.

Поховання загиблого воїна відбудеться 29 вересня в селі Березівка  Інгульського старостинського округу о 12 годині.

Розпорядженням Устинівського селищного голови 29 вересня 2022 року оголошено в Устинівській громаді днем жалоби за загиблим військовим Євгеном Сергійовичем Мерзловим.