Територіальний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 16.11.2022 17:13

В комунальному закладі «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» 16 листопада  проведено  територіальний  етап  Всеукраїнської  виставки-конкурсу «Український сувенір». В заході взяли участь вихованці гуртків будинку дитячої та юнацької творчості  ,  здобувачі освіти комунальних закладів Устинівської СТГ.

Виставка-конкурс проводилася з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, відродження національних традицій у дитячій творчості, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва.

На виставці були представлені вироби, виготовлені з дерева, трави, паперу, солоного тіста, мішковини та інших природних матеріалів.

Роботи, виготовлені у різноманітних техніках  декоративно-ужиткового мистецтва,  оцінювало журі у складі: Пенькова І.О. – селищного голови, Сівової Н.М. – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади, Кам’яної І.О. – начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради, Понзель Ю.О. – директора КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості».

Відповідно до умов Всеукраїнської  виставки-конкурсу журі обрало роботи, які представлятимуть Устинівську СТГ на обласному етапі в таких номінаціях:

- традиційна образотворча іграшка:  робота «Травниця», автор  Руфанова Єва, гурток «М’яка іграшка» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник Кудінова Д.В.;

- сучасний дизайнерський виріб:

робота «Біозброя Гусактар», автор Бодопрост Анна, гурток «Дивоцвіт» КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник Постригань О.О.;

робота «Україночка», автор Шаповалова Валерія, гурток «Сувенірний» КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник Медведєва О.М.

-традиційна технічна іграшка: робота «Калатало», автори Голяк Богдан, Сівова Софія, Юшко Елеонора, гурток «Умілі ручки» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник Маркевич В.М.

- предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції: робота «Скриня добробуту», автори Величко Максим (гурток «Веселі нотки») та Ковальова Анастасія (гурток народознавства «Дивокрай») комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівники Величко В.В. та Пінчук С.О.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису