День ЗСУ в Устинівському ліцеї

Дата: 07.12.2022 08:56

"Наша сила, гордість та надія" - під таким гаслом пройшов День Збройних Сил України в Устинівському ліцеї Устинівської селищної ради. День Збройних Сил - це свято на честь тих, хто нині захищає нашу Україну, завдяки незламному духу та звитязі яких ми можемо почуватися в безпеці.

6 грудня - це свято усіх чоловіків, які бережуть спокій та мир у наших оселях. Для школярів це гарне навчання, допомога рідним, добрі вчинки у житті. Свято Збройних Сил України - це данина пам"яті тисячам воїнів, які загинули за нашу свобод. Учні вшанували пам"ять загиблих Героїв хвилиною мовчання. В рамках відзначення були проведені заходи: для хлопчиків перших класів (13 учасників) -"Ми зміна ваша і надія"- різноманітні конкурси і естафети. Всі учні нагороджені грамотами. Їм присвоєні "звання"

( найсильніший, найспритніший, найсміливіший), всі отримали солодощі . В 6 класі проведено конкурс  "Нумо хлопці". З учнями 9 ,11 класів проведено змагання "Зростаємо сильними, мужніми". Вітаємо наші мужні незламні ЗСУ зі святом! Перемога - за нами!!!

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису