Академконцерт учнів КЗ «Устинівська мистецька школа»

Дата: 23.02.2023 17:26

Головною подією для кожної дитини, яка навчається у мистецькій школі є

концерт, це - свято мистецтва.

22 лютого 2023 року вихованці КЗ «Устинівська мистецька школа» Устинівської селищної ради продемонстрували своє вміння гри на музичних інструментах на відкритому академконцерті. Показали свою майстерність учні фортепіанного та народного відділів викладачів Суровцевої Л.Д., Лозовської І.В. та Лозовського В.Д., Семенченко В.В. Програма академконцерту була різноманітна та цікава, звучали твори українських композиторів, кожен

виконаний музичний твір – це результат кропіткої роботи викладача і учня.

Це – справжня культурно-мистецька подія для батьків, учнів, викладачів, презентація творчих надбань дітей за півріччя.  Без сумніву, відкритий академконцерт учнів КЗ «Устинівська мистецька школа» Устинівської селищної ради продемонстрував, що мистецька школа була і залишається невичерпним джерелом творчості, тим культурним осередком, де юні музиканти можуть особисто долучатися до високого мистецтва, що дасть змогу надалі розвивати українську культуру. Дякуємо батькам за підтримку та вклад в своїх дітей, за творчу працю і бажаємо подальшого натхнення, творчих здобутків та гучних перемог у конкурсах.