Результати Всесвітнього Кубку до Дня рідної мови

Дата: 28.02.2023 10:58

До Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості підготував і провів онлайн Всесвітній Кубок з інтелектуальної гри «Український узвіз». Змагання, що входять у залік 6 етапу ХХІV відкритого Чемпіонату Кіровоградщини з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2022/2023 навчального року, відбулися 20-22 лютого 2023 року. Понад 700 учасників з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей доєдналися до боротьби за Всесвітній Кубок. Кіровоградщину представляли майже всі громади області.

Вихованці комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, які є постійними учасниками Всесвітнього Кубку, цього разу здобули 16 дипломів за зайняте І місце у Всесвітньому Кубку з інтелектуальної гри «Український Узвіз» до Міжнародного дня рідної мови.

Вітаємо з перемогою!!!