Усі свої здобутки й перемоги, наша рідна Україно, присвячуємо тобі!

Дата: 28.02.2023 16:06

Устинівська громада знову має важливу перемогу наших учнів!  05.02 та 11.02.2023 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики. І ось - підсумки підбито. На підставі рішення журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, наказом департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації від 24.02.2023 року №57-од, затверджено список переможців та нагороджених дипломами департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА. Серед переможців – наша талановита розумниця, учениця 9 класу Криничненської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради Заворітня Юлія, яка виборола І місце (керівник - Заворітня Тамара Миколаївна). Вітаємо Юлію та Тамару Миколаївну із таким гарним результатом! Дякуємо за старанну підготовку. Бажаємо наснаги та подальших успіхів, адже Юлія Заворітня буде представляти всю Кіровоградську область на Всеукраїнському рівні. Нам є ким пишатися! Кожна перемога - дуже важлива. Усі свої здобутки й перемоги, наша рідна Україно, присвячуємо тобі. Тримаємо освітянський стрій!