Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях!

Дата: 03.03.2023 13:12

Сьогодні виповнюється рік світлої пам'яті, як клята війна забрала прекрасну людину, сина, чоловіка, батька - Браниша Сергія Володимировича.  Йому назавжди залишиться тридцять.

3 березня 2022 року, захищаючи Київську область від лютого ворога, загинув Сергій Браниш. Ціною свого життя і життя його побратимів були врятовані мирні жителі області.

Указом Президента України від 16 березня 2022 року Сергія Браниша нагороджено орденом "За мужність ІІІ ступеня" (посмертно).

Вічна і світла пам'ять загиблим Героям-землякам! Пам'ятаймо, якою неймовірно дорогою ціною дістається нам Перемога!Фото без опису

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!