Підсумки виконання місцевого бюджету Устинівської селищної територіальної громади за січень-лютий 2023 року

Дата: 09.03.2023 15:01

За оперативними даними за січень - лютий 2023 року бюджет громади за доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) виконано на 123,7%, та становить 11997,1 тис. грн. понад плану надійшло 2 299,9 тис. грн.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні доходи в цілому по громаді зросли на 1 279,8 тис. грн., або на 11,9%

Надходження податку на доходи фізичних осіб та плати за землю, які є основними бюджетоутворюючими платежами місцевого бюджету, склали відповідно 5 304,9 тис. грн. та 4 354,3 тис. грн. і перевищують надходження відповідного періоду 2022 року на 6,7 %, та 35,0% відповідно.

Офіційних трансфертів надійшло в сумі 7 254,7 тис. грн.Фото без опису