Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Дата: 28.03.2023 17:18

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи з 13 по 17 березня 2023 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

На підставі рішення журі обласного етапу конкурсу визнано переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» та нагороджено Дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»:

за зайняте І місце – Соколовську Софію, вихованку гуртка «Юні природолюби» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Устинівської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник Кудінова Ольга Григорівна;

за зайняте ІІ місце – Кудінову Олесю, вихованку гуртка «Акварелька» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник Кудінова Дар’я Валеріївна;

Осадчу Єлизавету, вихованку гуртка «Акварелька» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник Кудінова Дар’я Валеріївна;

Задорожну Аліну, вихованку гуртка «Умілі ручки» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник Маркевич Вікторія Михайлівна.

Щиро вітаємо вихованців та їх керівників з перемогою! Бажаємо успіхів, наснаги, завзятості та нових творчих досягнень!!!