«Діти дітям. З добром у серці»

Дата: 14.04.2023 12:37

За ініціативи селищного голови, розпорядженням від 20.02.2023 року № 23-р затверджено план заходів про проведення на території  Устинівської громади щорічної акції «Діти дітям. З добром у серці», відповідно до якого з 24 лютого по 24 березня 2023 року проходив добровільний збір іграшок з листами-побажаннями від дітей, які проживають на території Устинівської громади з метою передачі їх, як благодійної допомоги, до закладів цілодобового утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій.

Зібрані іграшки передані до 3 закладів Кіровоградської області, 2 – Миколаївської, 2 – Вінницької та 2 – Чернігівської областей.Фото без опису

Щиро вдячні всім учасникам, завдяки Вам діти найбільш вразливих верств населення отримали часточку любові, тепла та домашнього затишку!