День зустрічі птахів

Дата: 21.04.2023 11:17

З метою активізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів з березня по квітень 2023 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів».

На підставі вивчених матеріалів, представлених на обласний етап Всеукраїнської конкурсу «День зустрічі птахів» та рішення журі визнано переможцями та нагороджено Дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний  центр  еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» в номінаціях:

«Майстер-клас: «Шпаківні і дуплянки своїми руками»

за  зайняте ІІІ місце – БЕЛІЧКОВА  Станіслава, учня 6 класу Інгульського ліцею Устинівської селищної ради, керівник – ГУГЛЯ Марія Дмитрівна.

«Найкращий організатор біологічних свят»

за зайняте І місце – ІВАНЮК Ольгу Михайлівну, керівника гуртка «Юні природолюби» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Криничненської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради.

Вітаємо з перемогою у конкурсі!!!