Сьогодні відзначається Міжнародний день медичної сестри

Дата: 12.05.2023 08:12

Складно уявити собі нашу медицину без медичних сестер. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я – головні цінності для кожного. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі видужання хворого.

Медичні сестри - добрі феї в білих халатах, рятівниці людського здоров'я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ просто  була б неможливою.

З нагоди вашого професійного свята вітаю всіх медичних сестер комунальних закладів Устинівської селищної ради і щиро дякую за вашу важливу і гідну працю.

Бажаю, перш за все, відмінного здоров'я. Нехай ваша доброта, чуйність і турбота повертаються до вас сторицею від вдячних пацієнтів, посмішками людей, яким ви даруєте свою увагу і турботу.

З повагою селищний голова                                    Ігор ПЕНЬКОВ