Установчі збори Молодіжної ради

Дата: 31.05.2023 15:06

30 травня 2023 року в приміщенні Устинівської селищної ради відбулись установчі збори по формування складу Молодіжної ради при Устинівській селищній раді. Відкрила засідання уповноважений представник ініціативної групи - заступник селищного голови Наталія Сівова та ознайомила присутніх з порядком денним установчих зборів. Шляхом голосування учасників засідання, було обрано голову, секретаря та лічильну комісію установчих зборів. Кожен кандидат до складу Молодіжної ради презентував себе, та своє бачення щодо роботи у Молодіжній раді. За результатами обговорення на установчих зборах сформовано склад Молодіжної ради шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які подали встановлені документи та особисто присутні на засіданні. На черзі затвердження складу Молодіжної ради депутатським корпусом Устинівської селищної ради.

Не оминув увагою молодь Устинівщини і селищний голова Ігор Пеньков, який долучився до засідання ініціативної групи, подякував кандидатам у члени Молодіжної ради за активність, бажання спільно з селищною радою розвивати молодіжну політику в громаді.