День захисту дітей в Устинівській громаді

Дата: 01.06.2023 16:53

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. В Устинівській громаді також проходили заходи для наших дітей та гостей громади, приурочені 1 червню.

У центральному парку в смт Устинівка захід розпочався з привітання селищного голови Ігоря Пенькова. Селищний голова побажав дітям всієї громади гарного відпочинку, змістовних канікул, здоров’я та, саме головне, мирного неба.Фото без опису

Не залишив байдужими присутніх святковий концерт у виконанні вихованців Устинівської мистецької школи та Будинку дитячої та юнацької творчості. Професійні ведучі, запальні танці та чудові пісні дарували всім гарний настрій та святкову атмосферу.

Квітка-райдуга – символ сьогоднішнього свята, кольорові кульки, майстер – класи, фотозони, батут, пожежний автомобіль, настільний теніс, волейбол та інші активності не залишили поза увагою жодну з присутніх на святі дітей.

Було весело, цікаво та змістовно.

Аналогічні, неймовірно цікаві та креативні заходи пройшли по всіх старостинських округах громади.

Дякуємо організаторам за ініціативність, а дітям за активну участь.

Гарного настрою всім та змістовного літа.