КУРІННЯ КАЛЬЯНУ ВБИВАЄ! (чашка)

Дата: 12.06.2023 10:52

Щороку від хвороб, спричинених курінням, помирає 85 тисяч українців. Куріння кальяну вбиває!

Куріння кальяну у публічних місцях може призвести до зараження ТУБЕРКУЛЬОЗОМ, ГЕПАТИТОМ А, ГРИПОМ Кальяни не проходять повної стерилізації після використання іншою особою. Змінні мундштуки лише частково зменшують цей ризик.

Закон № 2899-IV «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» забороняє куріння кальянів у всіх приміщеннях закладів ресторанного господарства.

Закликаємо депутатів прийняти анти тютюновий #законопроект4030а та #законопроект2820!

Безкоштовний національний сервіс з надання допомоги у припиненні куріння: за номером 0-800-50-55-60 з понеділка до п'ятницю з 9:00 до 21:00. Дзвінки БЕЗКОШТОВНІ. http://stopsmoking.org.ua/