Екскурсія Кропивницьким

Дата: 13.06.2023 09:27

9 червня 24 учні 7 і 8 класів та 3 вчителя Інгульського ліцею здійснили поїздку до Кропивницького. Розпочали свою мандрівку містом з відвідування обласного Краєзнавчого музею. Захоплююча розповідь екскурсовода, дивовижні експонати зачарували учнів. Вони задавали питання, цікавились історією своєї області, доповнювали розповідь екскурсовода. Намагалися зробити якнайбільше фото з музею. Для продовження мандрівки потрібно було набратися сил, тому відвідали місцеву піцерію, де смакували піцу, суші, картоплю-фрі, смачні напої. Продовжили свою екскурсію по місту: головна площа, театр, педагогічний університет. Історичні будівлі, архітектура міста дуже сподобалися учням, вони були в захваті від краси нашого обласного центру. Задоволені і щасливі повернулися додому!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису