Літо -2023: наближаємо Перемогу!

Дата: 03.07.2023 09:40

Літо для бібліотек та клубних закладів  громади – це пора творчості та активізації усіх форм масової роботи. Цьогорічний літній відпочинок проходить під гаслом «Літо -2023: наближаємо Перемогу!». Книгозбірні та клуби  на гостини запрошують усіх бажаючих: відпочити в прохолодних залах, почитати цікаву книгу чи журнал, познайомитися з новинками громади в місцевій газеті, пограти у веселі ігри чи поблукати просторами Інтернету тощо. Заклади мають широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дітей не тільки цікавим, а й змістовним та розвиваючим. Бібліотечні та клубні заклади пропонують дітям святкові розваги та цікаві екскурсії, ігри та вікторини, інформ-хвилинки та інтернет-подорожі. Тут можна читати книги, малювати, гратися, дивитися мультики у мульт-салоні і ще багато іншого. Саме з цією метою було проведено цикл заходів :

- час розваг та творчості "Літо разом з книгою", година малювання "Мій рідний край, що зветься Україна" (Докучаєвська б/ф спільно з Докучаєвським сбк);

- малюнки до Дня Конституції України.   «Моя Країна Україна» (Ганно-Требинівська б/ф спільно з Ганно-Требинівським сбк);

- розважальна  година  "З  книгою у літо" (Криничуватська б/ф);

- рухливі ігри «Літо – це ігри й розваги» (Криничненська б/ф спільно з Криничненським сбк);

- творчі заняття і майстер- класи (Степанівська б/ф);

- розважальна година «Дозвілля в бібліотеці» (Лебединська б/ф);

- розважальна година «Літо з бібліотекою 2023» (Березівська б/ф);

-  вікторина  «Подорожуй Україною»  (Олександрівська б/ф);

- творча майстерня - «Я малюю мир» (Брусівська б/ф);

- майстер клас – «Краса своїми руками» (Устинівська дитяча бібліотека);

- екскурсія  «Рідними стежками» (Степанівський сбк);

- година спілкування "Права та обов'язки" (Жовтневий сбк);

- творча майстерня "Фантазія"  (Інгульський сбк);

- лялькова вистава "Друзі із біди визволять завжди" (Димитрівський сбк);

- майтер- клас «Підставка для чашок та вазонів» (Олександрівський сбк);

- рухливі ігри, майстер-класи (Седнівський сбк);

- змагання з настільного тенісу, година малювання  (Криничуватський сбк спільно з Березуватським ск);

- рухливі ігри та спортивні змагання (Докучаєвський сбк).