АВТОШКОЛА ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 10.07.2023 15:25

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо, що стартувала комунікаційна кампанія з реалізації флагманського проєкту "Автошколи для осіб з інвалідністю".

Міністерство внутрішніх справ України реалізує даний проєкт в рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

В автошколах для осіб з інвалідністю ви можете отримати послуги з вивчення теорії та здобути практичні навички водіння автомобіля; скласти теоретичний та практичний іспити - після чого отримати посвідчення водія. А за потреби, перенавчитись/ отримати навички керування автомобілем з ручним керуванням. Тут знайдуть підхід до кожного, щоб ви могли отримати якісні та доступні послуги. Якщо ви не можете приїжджати на очні заняття – є можливість вчитись онлайн. А на практичні заняття вам таки доведеться приїхати, але за вашим бажанням графік може бути гнучким. Також за вашим бажанням ви можете призупинити навчання і продовжити його пізніше з того місця де ви закінчили. Усього на навчання майбутніх водіїв з інвалідністю виділяють 11 тижнів, з яких 4 тижні - теорія, 7 - практика. Вартість навчання 9 000 гривень.

Автошколи для осіб з інвалідністю працюють і приймають охочих у п’яти регіонах України ( Київська область, Львівська область, Хмельницька область, Кіровоградська область, Дніпропетровська область).

Записуйтесь на навчання й отримуйте послуги з водіння за адресами:

Національна академія внутрішніх справ. Київська область, с. Віта-Поштова (Навчально-науковий інститут №1). Тел.:( 067)503-56-18; ( 096) 508-15-68;

Харківський національний університет внутрішніх справ. Хмельницька область, м. Камянець-Подільський, вул. Лесі Українки, 14-а. Тел.: (067)968-08-28; ( 063)969-04-33.

Донецький державний університет внутрішніх справ. Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна,1. Тел.:(096)082-49-21; (097) 517-88-82; (066) 857-00-47.

Львівський державний університет внутрішніх справ. Львівська область, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1. Тел.: (032)261-57-01; (067)407-42-88; (067) 924-04-24.Фото без опису

Більш детальна інформація щодо порядку отримання даної послуги доступна за посиланням https://driveability.mvs.gov.ua.