Запущено другу хвилю комунікаційної кампанії «Ти як?»Запущено другу хвилю комунікаційної

Дата: 12.07.2023 09:23

Фото без описуПовідомляємо, що у межах Всеукраїнської програми ментального здоровя «Ти якініційованої першою леді України Оленою Зеленською, запущено другу хвилю комунікаційної кампанії «Ти як?».

Перша леді підкреслила, що передусім треба забути, викоренити страхи й стереотипи, пов’язані з темою ментального здоров’я.

Відтепер прості техніки самодопомоги та підтримки людей  будуть у потягах, на ситілайтах, у теле- та радіоефірах, аптеках і супермаркетах, соціальних мережах.

Комунікаційна кампанія «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який здійснює організація «Пакт». Виготовленню та поширенню інформаційно-просвітницьких матеріалів сприяли Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis і благодійний фонд BGV.