Завершилися урочисті вручення документів про освіту

Дата: 21.07.2023 15:41

У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями та рідною школою. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні стають дорослими людьми. Цей день залишиться в пам'яті кожного випускника, як справжнє свято.

Цьогоріч 108 учнів нашої громади отримали свідоцтва про закінчення базової середньої освіти, з них 6 свідоцтв з відзнакою. 40 випускників отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту. Як результат наполегливої праці, міцних знань, високого інтелекту та сили волі – 2 випускниці отримали золоту та срібну медалі.

Бажаємо вам, дорогі випускники, щоб все подальше життя було світлим і радісним. Не бійтеся труднощів, вони роблять людей сильнішими. Не бійтеся невдач, вони вчать цінувати хвилини радості і щастя. Ніколи не забувайте своїх однокласників, вчителів, свою родину та Україну. Щиро бажаємо міцного здоров'я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів, творчих планів, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!