Вдосконалено будівельні послуги

Дата: 25.07.2023 09:14

+2 модернізовані будівельні послуги на порталі Дія Вносьте зміни в зареєстровані повідомлення та заяви без походів до ЦНАП

Тепер не тільки повідомляйте про початок будівельних робіт об’єктів класу наслідків CC1, а й вносьте зміни у подане повідомлення за кілька кліків на порталі Дія. А також змінюйте або скасовуйте містобудівні умови та обмеження.Фото без опису

Як було раніше

Щоб внести зміни в зареєстровані заяви та повідомлення, потрібно було їхати в ЦНАП та кілька днів чекати на рішення.

Як тепер

Тепер усе можна зробити онлайн. При поданні заяв майже всі дані підтягуються автоматично і не потрібно вносити інформацію вручну. Жодних поїздок, очікувань та помилок.

Модернізовані послуги на порталі Дія:

Повідомлення про початок будівельних робіт СС1 або внесення змін у зареєстроване повідомлення

Заява про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Реагуємо на виклики послугами. Вдосконалюємо сервіси, які потрібні українцям, коли багато будинків постраждали через російську агресію та потребують відновлення.

Внесення змін у повідомлення про початок будівельних робіт СС1 актуальне для будівництва невеликих будівель малого й середнього бізнесу, громадських споруд, фермерських господарств, парників та теплиць. А також будинків, які зводять для переселенців та людей, що втратили житло через війну.

Будуємо країну майбутнього

Модернізація послуг проведена у співпраці Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України й Міністерство цифрової трансформації України за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах