Обстеження об’єктів фонду захисних споруд у закладах освіти

Дата: 28.07.2023 08:09

На виконання розпорядчих документів селищного голови та  начальника обласної військової адміністрації, з метою забезпечення належного функціонування фонду захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти громади продовжуються комісійні обстеження робочою групою з моніторингу стану утримання та готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту укриттів у закладах освіти щодо їх підготовки до нового 2023/2024 навчального року.

Члени робочої групи відвідали Степанівську філію Устинівського ліцею та Седнівський ліцей Устинівської селищної ради. В укриттях даних закладів тривають ремонтні роботи: обробляється вирівнюючою сумішшю підлога, проводиться фарбування стін, заміна плафонів, оновлення електропроводки, встановлення додаткової вентиляції та інше.