Нарада по питанню вакцинації дітей

Дата: 01.08.2023 15:11

01 серпня 2023 року заступник селищного голови Наталія Сівова провела нараду по питанню проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи серед дитячого населення Устинівської громади у 2023 році.

Розглянули стан справ з вакцинальним статусом дітей щодо кору у віці одного року та старше, а також проблеми, які виникають при проведенні щеплення та шляхи їх вирішення.

Під час наради присутні обговорили можливість та необхідність виявлення дітей дошкільного та шкільного віку до 7 років, враховуючи і внутрішньо переміщених дітей, які проживають на території громади з метою аналізу охоплення щепленнями даної категорії.

Підвівши підсумки наради Наталія Сівова зобов’язала підготувати розпорядження селищного голови про створення робочої групи по роботі з сім’ями, які відмовляються від щеплень. А також активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності вакцинації дітей.