Шановні жителі громади!

Дата: 09.08.2023 17:01

Сьогодні наші військові потребують стратегічних запасів крові, яка буде використовуватися для потреб Збройних Сил та порятунку поранених.

Тому КНП «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради»  організовує Донор – тур «Твоя кров може воювати. Стань донором».

Селищним головою І.Пеньковим ініційовано долучення Устинівської громади до донор-туру для створення необхідного запасу крові.

Бажаючих долучитися до акції просимо зареєструватися за тел.0680631771- Лариса. Реєстрація проводиться у робочий час.

Забір крові будуть здійснювати фахівці станції переливання крові в смт Устинівка приміщення КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради.

Запрошуємо всі організації, колективи, установи, а також жителів територіальної громади долучитися до формування стратегічного запасу крові.

Про дату та час проведення забору крові буде повідомлено додатково!Фото без опису

Просимо не бути байдужими та долучитись до акції, адже це внесок кожного у нашу Перемогу!

Про підготовку до донації крові можна ознайомитися тут.