Транспортний засіб для потреб ЗСУ

Дата: 15.08.2023 11:50

Приватним сільськогосподарським підприємством  «Агролан»  (директор Білошицький  М.А.) було  передано  військовій частині Збройних Сил України транспортний засіб ПАЗ (автобус) для потреб військових.

Командир  та особовий склад військової частини вдячні керівнику підприємства за неоціненну допомогу у такий  нелегкий час, про що свідчить Подяка від військової частини.

Устинівська селищна рада, її виконавчий комітет  також вдячні М.А. Білошицькому за таку вагому підтримку ЗСУ, тому що потужність нашої армії залежить також і від допомоги тилу, небайдужості тих, хто перебуває у відносній безпеці.

Тільки в об’єднанні зусиль, кожен на своєму місці разом наближаємо Перемогу!  Фото без описуФото без опису Фото без опису