Проведено виїзний прийом у старостинському окрузі

Дата: 04.09.2023 16:49

Сьогодні на території Криничуватського старостинського округу проведено виїзний особистий прийом громадян  селищним головою Ігорем ПЕНЬКОВИМ.

На прийомі побувало 6-ро  осіб, які звернулися  з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих питань  та питань, що стосуються роботи комунальних закладів селищної ради на території старостату.

Звернення жителів старостинського округу стосувалися: грейдерування доріг, забезпечення Криничуватської амбулаторії медикаментами, земельних питань, забезпечення сім’ї військовослужбовця твердим паливом, заборони  вилову риби у місцевому ставку, допомоги пораненому військовослужбовцю в оформленні групи інвалідності.

Розглянуто 2 колективних звернення від жителів с. Лебединого щодо сприяння у  покращенні роботи мобільного зв’язку та  відсутності реагування правоохоронних органів на суспільно небезпечну поведінку  односельців.

Усі питання обговорено під час прийому громадян, надано роз’яснення, намічено шляхи виконання завдань.

На виконання деяких порушених питань дані доручення керівникам відповідних відділів селищної ради з метою їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

У роботі виїзного прийому громадян взяла участь староста Криничуватського старостинського округу Віра Хрущ.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису