+1Банк відкриває дистанційно рахунки з Дією

Дата: 04.09.2023 16:52

Знаєте, скільки тривало найшвидше відкриття банківського рахунку з Дією? 94 секунди.

Така блискавична швидкість можлива завдяки шерингу документів через Дію. 0 хвилин на поїздки в банк та 0 хвилин на ксерокопії документів. Кілька кліків у застосунку банку та в Дії — і ви пройшли онлайн-ідентифікацію особи за секунди.

До речі, шеринг документів онлайн інтегрував ще один банк. Тепер відкривати рахунок дистанційно та швидко можна і в застосунку UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

А ще така функція доступна в:

monobank, ПУМБ, Sense Bank, Абанк, Раффайзен Банк, ПриватБанк, Банк Восток, Укргазбанк, sportbank, izibank, Таскомбанк, Ідея Банк, Юнекс Банк, Кредобанк, Глобус Банк, Піреус Банк, Банк Кліринговий Дім, Банк Кредит Дніпро, Правекс Банк, Оксібанк, Радабанк, ПроКредитБанк, Індустріалбанк, Банк Авангард, Банк Власний Рахунок.

Швидко й зручно. Бо з Дією. Фото без опису