З Днем фізичної культури і спорту України

Дата: 09.09.2023 18:39

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, який в суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу. Будьте нерозлучні зі спортом, мотивуючи оточуючих поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу, вірячих у свої сили, людей! Нехай в день такий всім вдаються їх особисті рекорди і досягнення, нехай спорт довіку буде основою здорового зразка для життя!

Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам та їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наполегливості, наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів та перемог в ім’я процвітання України. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої громади.

З повагою селищний голова                                            Ігор ПЕНЬКОВ