Працювала комісія з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Устинівської громади»

Дата: 11.09.2023 17:15

25 травня цього року депутатами Устинівської селищної ради на черговій сесії було затверджено Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Устинівської громади» та склад комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Устинівської громади».

Сьогодні, 11 вересня, заступник селищного голови Наталія Сівова провела перше засідання комісії, на якому розглянули клопотання про присвоєння звання «Почесний громадянин Устинівської громади» посмертно 33 Героям Устинівщини, які загинули у війні при захисті Батьківщини. Члени комісії одноголосно погодили і  підтримали пропозицію та вирішили рекомендувати депутатам Устинівської селищної ради на черговій сесії присвоїти високе звання «Почесний громадянин Устинівської громади» тим, хто заради Батьківщини віддав найдорожче – своє життя.

По мірі надходження документів від військових частин сім’ям загиблих захисників – таке звання буде присвоєно і іншим Героям нашої громади.