Доставлено гуманітарний вантаж

Дата: 13.10.2023 14:39

За ініціативи селищного голови, працівниками Устинівської селищної ради, її комунальних закладів та  жителями громади було зібрано гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини, які проживають поряд з лінією розмежування.

Для потреб херсонців зібрано  овочі борщового набору, крупи, олію, борошно, хліб, макаронні вироби, чай, сухофрукти, яблука та інше, доставлені селищним головою Ігорем Пеньковим в одну з херсонських громад 12 жовтня 2023 року. У теперішній складний час - це неабияка допомога для них.

Дякуємо всім, хто долучився до збору допомоги та є небайдужими до чужої біди. Сподіваємося, що до проведення таких акцій буде долучатися все більше жителів нашої громади, підприємців, одноосібників тощо.

Жителі деокупованих територій повинні відчувати нашу постійну підтримку, щоб спільно подолати труднощі та вистояти у такий нелегкий для країни час.