28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2023 14:12

Напередодні 79-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників  у Другій світовій війні працівники Устинівської селищної ради на чолі з селищним головою Ігорем Пеньковим пройшли мирною ходою до меморіального комплексу  в центрі селища, щоб   вшанувати пам’ять загиблих воїнів-визволителів Другої світової хвилиною мовчання та покласти квіти до підніжжя пам’ятників. В заході взяли участь начальник сьомого відділу Кропивницького РТЦК та СП та представник депутата Верховної Ради України Мурдія Ігоря Юрійовича.

Виступаючі зазначили, що, на жаль, визвольна боротьба українців триває і зараз. Захисники України боронять незалежність, суверенітет, свободу нашої держави у жорстоких боях з агресором. Ми вдячні Збройним Силам України, які щодня ризикують своїм життям заради нашого благополуччя та низько схиляємо голови у пошані перед загиблими воїнами. Їхній подвиг – неоціненний внесок у мирне майбутнє України.

Військові боронять наш спокій, а ми повинні всіляко підтримувати і допомогати їм, щоб спільними зусиллями наближати Перемогу.

В старостинських округах громади також проведено аналогічні заходи.

Вічна і світла пам’ять загиблим! Слава Україні! Героям Слава!