Як створювати креслення для швейних виробів? Служба зайнятості запрошує на курси

Дата: 30.10.2023 08:53

Хочете зануритись у світ моди? Бажаєте опанувати основи конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? Ми маємо для вас пропозицію навчання – курси цільового призначення за програмою «Моделювання швейних виробів».

Фахівці Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за короткий термін навчать вас визначати модні тенденції, створювати власний стиль та іншим тонкощам цієї цікавої справи.

Початок – 13 листопада 2023 року.Фото без опису

Цікавлять деталі навчання? Запитуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте за номером (044) 244 94 92. Для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.