До уваги безробітним: є можливість безоплатно здобути професію водія!

Дата: 30.10.2023 08:55

Давно хотіли отримати водійське посвідчення, але вагались? Час настав! Державна служба зайнятості пропонує вам професійне навчання за професією «Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)».

Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості прищеплять вам упевнені навички водіння, а тому ви не будете боятися сідати за кермо без досвідченого водія поруч.

За 2,4 місяця ви отримаєте якісну теорію та відмінну практику.

Здобувши цю професію, ви не лише додасте зручності та комфорту у власне життя, а й зможете працевлаштуватися на роботу, де ця вимога є необхідністю.

Заняття стартують 15 листопада цього року.Фото без опису

Хочете дізнатися більше про навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.