Радіодиктант національної єдності 2023

Дата: 30.10.2023 13:44

День української писемності та мови відзначається 27 жовтня. Традиційно у день свята українці пишуть радіодиктант національної єдності. Ідея Радіодиктанту виникла 23 роки тому, його у 2000 році започаткувала команда Українського радіо з метою об'єднати всіх українців. Завдяки радійній трансляції та інтернет-доступу до Радіодиктанту можуть долучитися люди з будь-яких куточків світу і перевірити своє знання рідної мови.

Учасники освітнього процесу нашої громади також долучилися до написання, адже коли пишеш диктант одночасно з багатьма іншими людьми, які приєднуються до події не лише в Україні, а й по всьому світу, з’являється надзвичайне відчуття єдності, приналежності до чогось великого, масштабного, важливого.

Любимо УКРАЇНСЬКУ мову, пишаємося, що ми УКРАЇНЦІ!!!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!