Підведення підсумків конкурсу Громадського бюджету

Дата: 01.11.2023 11:39

З 13 по 26 жовтня 2023 року в Устинівській селищній територіальній громаді відбувалось голосування за проєкти в рамках Громадського бюджету. Кожен бажаючий міг підтримати проєкт, який йому сподобався, надіславши бланк голосування на електронну адресу, або проголосувавши особисто у приміщенні Устинівської селищної ради. У голосуванні взяли участь 427 жителів нашої громади.

31 жовтня 2023 року, відбулося засідання робочої групи з питань Громадського бюджету, на якому були підведені підсумки даного голосування:

1 місце – Культурний простір «Креатив» Інгульського старостинського округу – 202 голоси;

2 місце – «Спорт для усіх» Криничуватського старостинського округу – 132 голоси;

3 місце – «Здорові діти – здорова нація» Інгульського старостинського округу – 76 голосів.

Недійсними, через порушення процедури заповнення бланку голосування, визнано 17 бланків.

Згідно з Положенням про Громадський бюджет, проєкти які входять в рамки встановленого обсягу Бюджету участі (100 тис. грн) включаються до списку проєктів-переможців.

Відповідно до набраних голосів проектами-переможцями було визначено «Культурний простір «Креатив» та «Спорт для усіх».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису