Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2023 07:57

Щиро вітаю Вас із професійним святом! У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Але сьогодні ми святкуємо День працівників культури у складний воєнний час. Ворог намагається знищити все українське,  розкрадає надбання культурної історичної спадщини, грабує музеї, палить українські книжки, мародерить об’єкти культури. Але перемога буде за нами і ворог заплатить за все!

І тому працівники культури, піснями і танцями, музикою і словом, витворами майстрів народної творчості повинні і надалі підживлювати і зміцнювати впевненість народу про краще майбутнє.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, бібліотекарів, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших та непереможними.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде мирним, світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою

селищний голова                                                                            Ігор ПЕНЬКОВ