Нагороди до професійного свята

Дата: 10.11.2023 16:58

9 листопада 2023 року селищний голова Ігор Пеньков привітав працівників закладів культури з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та вручив відзнаки селищної ради.

За активну культурно-просвітницьку діяльність, розвиток народної творчості та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

нагороджено Почесною Грамотою Устинівської селищної ради ПІНЧУК Тетяну Валеріївну - методиста КЗ "Устинівська публічна бібліотека";

нагороджено Грамотою Устинівської селищної ради БУДАК Людмилу Миколаївну – бібліотекаря філії  КЗ "Устинівська публічна бібліотека";

оголошено Подяку Устинівської селищної ради:

БОРИСЕНКО Ірині Григорівні - директору КЗ «Інгульський сільський будинок культури»;

ВЛАСЮК Світлані Анатоліївні - директору КЗ «Олександрівський сільський будинок культури»;

ЛИЧМАН Марині Юріївні – художньому керівнику КЗ «Інгульський сільський будинок культури»;

САЛТАН Наталії Володимирівні – головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу культури, туризму та культурної спадщини Устинівської селищної ради.