Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 19.11.2023 08:31

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

День працівників сільського господарства – це нагода подякувати щедрій українській землі та тим, для кого селянська праця є сенсом життя.Фото без опису

Дорогі аграрії, вас недарма називають годувальниками, адже з посіяної вами зернини виростає щедрий урожай, який тримає економічну стабільність нашої громади. Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на фронті та благополуччя родин Устинівської громади.

Щира подяка вам за допомогу і співпрацю! Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи!

Бажаю вам успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя та нашої спільної  Перемоги! Нехай реалізуються ваші бажання, щедрими будуть ниви, а над ними буде мирне небо!

З повагою секретар ради                                             Любов ОМЕЛЬЧЕНКО