Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей

Дата: 30.11.2023 09:40

Устинівська селищна рада повідомляє про можливість отримання грантів  на створення або розвиток власного бізнесу учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни та членами їх сімей.

Розмір гранту: від 250 тис. грн. до 1 млн. грн.

Хто може подати заявку: учасники та учасниці бойових дій, а також їх дружини чи чоловіки та особи, які отримали інвалідність внаслідок війни.

Умови:

• 250 тис. грн. для ветерана за умови створення одного робочого місця;
  • 500 тис грн - для другого з подружжя ветерана за умови створення двох робочих місць;
  • 1 млн грн - для ветерана, який має досвід підприємницької діяльності, зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани.

Гранти у розмірі 500 тис грн та 1 млн грн надаються за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти в свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Уповноваженим банком є АТ “Ощадбанк”, який бере участь у програмі, перевіряє кредитну історію заявника, документи та оцінює бізнес-план. Після чого учасник програми проходить співбесіду з регіональним центром зайнятості. Від результатів залежить, погодять надання гранту чи відмовлять.