Відкрито Алею Пам’яті у Березівці

Дата: 28.12.2023 10:05

27 грудня 2023 року у с. Березівка відкрито Алею Пам’яті. На ній світлини полеглих воїнів – жителів села, які віддали свої життя за Батьківщину, захищаючи кожного з нас від російської агресії.

На відкриття Алеї Пам’яті для вшанування загиблих Героїв прийшли жителі Інгульського старостинського округу, очільники громади. Захід проводила завідуюча Будинком культури Обач С.В., яка закликала пам’ятати тих, хто назавжди пішов від нас, хто заради торжества справедливості пожертвував собою. Вони вічно житимуть  в наших серцях.

Зі словами скорботи та подяки до родин загиблих воїнів звернулися секретар Устинівської селищної ради Омельченко Л.П., староста Федунець Т.М. та начальник 7 відділу Кропивницького РТЦК та СП Гапонов П.П..Фото без опису

Присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Алея Пам’яті – це про вічне життя, про життя тих, хто став небесним військом та увійшли в історію як Герої своєї країни.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису